O restauracji

Pod Dębem to wyjątkowa restauracja, położona w sąsiedztwie malowniczego, wiekowego dębu, od którego zaczerpnęła swoją nazwę. Przestronna, elegancka, a co najważniejsze - dobrze skomunikowana z centrum Bydgoszczy, ulokowana w sąsiedztwie hotelu, idealnie sprawdzi się jako miejsce organizacji imprezy okolicznościowej czy spotkania biznesowego.

Restauracja znajduje się na podwyższonym parterze i jest w pełni przystosowana do użytku osób niepełnosprawnych. Na jej tyłach znajduje się monitorowany parking, dzięki czemu goście bez obaw mogą pozostawić na nim swoje auta na czas uroczystości.

W zależności od wielkości uroczystości, Restauracja oferuje dwie piękne, klimatyzowane sale, zaopatrzone w bary:

  • Kominkową – przeznaczonej na imprezy do 50 osób, bardziej kameralną;
  • Lawendową – przeznaczoną na imprezy do 100 osób (w przypadku konferencji do 150 osób), dużej i wystawnej, z wyjściem na przestronny taras.

Wnętrza Pod Dębem, to elegancki, klasyczny wystrój utrzymany w ciepłych, miłych dla oka barwach. Kolorystyka obu sal współgra z ich nazwami, tworząc spójny wizerunek lokalu.

Dla klientów, którzy chcą w ciszy i spokoju omówić ważne sprawy służbowe, przygotowano dwa pokoiki biznesowe, wyposażone w stoły, wygodne sofy i osobne toalety.

Zdjęcia: 1 - 15 / 15